17. februārī – Kuldīgas Jauniešu forums

Projekta “Te ES!” ietvaros šī gada 17. februārī plkst. 14.00 Kuldīgas Jauniešu mājā (Jelgavas ielā 26) norisināsies jau otrais Kuldīgas Jauniešu forums.

Kuldīgas Jauniešu forumā ir aicināti piedalīties visi novada aktīvie jaunieši vecumā no 13-25 gadiem, Kuldīgas pilsētas pašvaldības pārstāvji un Kuldīgas novada dažādu nozaru speciālisti, kā arī katra pagasta pārstāvji, jo tieši Jūs vislabāk pārzināt katra pagasta ikdienu, vajadzības un iespējas.

Foruma mērķis ir veicināt jauniešu un amatpersonu, lēmumu pieņēmēju diskusiju, lai

  • kopīgi apzinātos jauniešu nozīmi un spēju ietekmēt situāciju katrā pagastā un novadā kopumā;
  • veicinātu arī sadarbību starp novada pagastu jauniešu organizācijām un kolektīviem;
  • izstrādātu ieteikumus un plānus jauniešu dzīves uzlabošanai Kuldīgas novadā.

Foruma organizēšana, protams, ir tikai viens solis pretī, ilgtermiņa mērķim – Kuldīgas novadu, kā jauniešiem draudzīgu un pievilcīgu vidi. Ieklausīšanās un jauniešu viedokļa respektēšana, sekmē jauniešu veidošanos par patstāvīgiem, pašpietiekamiem, vispusīgi attīstītiem, un uz demokrātiskām vērtībām vērstiem sabiedrības locekļiem. Savukārt katram pagastam un novadam ilgtermiņā tas dod izglītotāku, sociāli nodrošinātāku un veselīgāku sabiedrību.

Lai pieteiktos forumam, līdz 15. februārim (ieskaitot) ir jāaizpilda pieteikuma anketa. Elektroniskā anketa pieejama: https://goo.gl/forms/3BOmUXKZ9zq2pY4x2

Lai nopietnais darbs un diskusijas tiktu pozitīvi atalgots, pēc foruma jauniešiem būs iespēja apmeklēt „Diskotēku”. Jauniešu mājas „Diskotēka” norisināsies no plkst. 19:00-23:00. Foruma dalībniekiem ieeja būs 1 EUR, bet pārējiem 2 EUR. Jauniešiem, kuri vel nav sasnieguši 16 gadu vecumu un vēlēsies palikt diskotēkā pēc plkst. 22:00 būs nepieciešama rakstiska vecāku atļauja.

Pasākumu organizē Kuldīgas nov. Bērnu un jauniešu centrs un jauniešu organizācija “KAKTUSS” projekta “Te ES!” ietvaros, kas tiek finansēts Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2017. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

Sīkāka informācija

Ieva Kaltniece

Kuldīgas nov. Bērnu un jauniešu centra Jaunatnes lietu speciāliste

tālr.: 27818498

e-pasts: ieva.kaltniece@kuldiga.lv

Atbildēt