2. Peoniju dārza svētki Pelčos

Kopš seniem laikiem peonija  tiek uzskatīta par mīlestības un labklājības simbolu. Daudzos seno tautu ticējumos teikts, ka mājās, kur aug peonijas, valda miers, saticība un mīlestība.

13. un 14. jūnijā no plkst. 10.00 līdz 19.00 visi puķu draugi aicināti uz Kuldīgas novada Pelču pagasta „Ziedoņiem”, kur notiks 2. Peoniju dārza svētki.

Svētku apmeklētājus gaidīs ziedošs peoniju dārzs (kolekcijā ir ap 140 šķirnēm), floristu veidotas peoniju kompozīcijas, peoniju stādīšanas paraugdemonstrējumi un izsmeļošas konsultācijas par audzēšanu.

Svētkos būs iespēja iegādāties puķu stādus un uzzināt par peoniju izmantošanu skaistumkopšanā! Darbosies vasaras kafejnīca un bērnu laukumiņš.

13. jūnijā plkst. 12.00 muzicēs Zanes un Dāvja džeza duets! Ieejas maksa svētkos: 2 eiro, pensionāriem un skolēniem bez maksas.

Peoniju dārzs “Ziedoņi” atrodas Kuldīgas novada Pelču pagastā (braucot pa Kuldīgas apvedceļu, nogriezties pie ceļazīmes „Pelči 4 km”). „Ziedoņi” piedāvā vienu no Latvijas lielākajām peoniju kolekcijām, kas katru gadu tiek papildināta, iepērkot stādus no visas pasaules. Saimniecībā ir arī lielas īrisu, liliju un dienziežu kolekcijas. Šīs sezonas jaunums: eksotiskais apstādījumu augs – diegveida juka.

„Ziedoņos” var aplūkot daiļdārzu un eksotisku koku un krūmu stādījumus, iegādāties stādus, kā arī saņemt konsultācijas par audzēšanu. Viskrāšņākais ziedēšanas laiks ir jūnijs, kad plaukst peonijas un īrisi, nedaudz vēlāk lilijas un citas puķes.

Informācija par Ziedoņiem: http://ziedoni.lv/ http://www.draugiem.lv/peoniju-darzs/

https://www.facebook.com/pages/St%C4%81daudz%C4%93tava-Ziedo%C5%86i/1420976481489584?fref=ts

Kontaktinformācija: Agnese Lapsiņa, agnese.lapsina@gmail.com, tālrunis 26198759Peoniju_svetki

Atbildēt