“Jauns vai vecs, ka tik lec…

Photo0043Piektdien Snēpelē notika pagasta jautrās sporta spēles “Jauns vai vecs, ka tik lec…”Spēlēs piedalījās 23 mazāki un lielāki bērni, kā arī 12 pieaugušie pārsvarā bērnu mammas un tēti.

Sportisti sacentās basketbola soda metienu mešanā (1.vieta Artis Ruiķis, 2.vieta- Ralfs Ruiķis, 3.vieta- Brendons Iesalnieks), darts- šautriņu mešana ( Dace Verpakovska un Linda Ozollapa),zābaka mešana tālumā ( Kristiāna Muižarāja, Sabīne Ozoliapa, Roberts Norvaišs,Rita Goža un Guntars Tomsons), riteņbraukšanas sacensībās 1.vieta- Artis Ruiķis, 2.vieta- Ralfs Ruiķis, 3.vieta- Brendons Iesalnieks, jautrajā stafetē uzvarēja pirmā komanda – Kristiāna Muižarāja, Ralfs Ruiķis, Matīss Vilmanis, Toms Tomsons. Paši mazākie spēļu dalībnieki sacentās rotaļlietu pārvietošanas sacensībās.

Katrs sportists saņēma atzinības rakstu par piedalīšanos sporta spēlēs, bet uzvarētāji- interesantas, skolai noderīgas, balviņas. Pasākuma noslēgumā visi cienājās ar tikko vārītu  zupu, kuru sarūpēja Gunta Freiborne un Raimonda Vilmane.

Paldies visiem, gan lieliem, gan maziem, jaunā sportistu maiņa Snēpelē aug!

 

Atbildēt