Laimīgu Jauno 2018. gadu (Fotogalerija)

Laimīgu Jauno 2018. gadu

Fotogalerija

Saskaņā ar austrumu kalendāru 2018. gads būs Dzeltenā zemes Suņa gads. Suns ir nemierīga radība, kas visu gadu būs mūsu labklājības sardzē. Šis dzīvnieks iemieso taisnību, tas nekad nenodod.

Auns
2018. gads Aunam nesīs veiksmi jaunos sākumos. Nav svarīgi, vai tas ir jauns bizness, mājas iegāde, investīcijas vai studiju uzsākšana, sper soli pretī jaunam bez šaubīšanās. Starp citu, notiks iekšējas izmaiņas. Šīs zīmes pārstāvji kļūs ieturēti un beidzot viņi vispirms domās un tad rīkosies.
Gada simbola ietekmē viņi vadīs savu neierobežoto enerģiju pareizajā virzienā. Ceļo vairāk, jo braucieni ne tikai paplašina redzesloku, bet arī rada jaunas noderīgas paziņas.
Vērsis
Nākamais gads būs pilnībā saistīts ar ģimenes laimi. Dzeltenais Suns palīdzēs nodibināt siltas attiecības ar mīļajiem. Jūs varat beidzot pavadīt vakarus ar saviem radiniekiem, viņi patiešām ilgojās pēc tevis tik ilgi, jo jūs smagi strādāja visu 2017. gadu.
Starp citu, paveiktais nepaliks bez ievērības, un gada sākumā jūs saņemsiet interesantu priekšlikumu, kas veicinās karjeras izaugsmi. Tamāra Globa iesaka nekavējoties piekrist, jo zvaigznes sola lielu veiksmi.
Dvīņi
Azartiskais 2017. gads nomainīs gudro un mērķtiecīgo 2018. gadu, tādēļ šīs zīmes pārstāvjiem sākas vērtību pārvērtēšanas periods. Jā, jums būs daudz domu un šaubu par to, vai visi jūsu centieni un uztraukumi ir pamatoti. Bet pārāk ilgi nenoslēdzies sevī, jo Suņa gads dos daudz panākumu. Apmekle kādus kursus, nodarbojies ar pašizglītošanos.
Pastāv liela varbūtība, ka nākamajā gadā jūs uzsāksiet jaunu uzņēmējdarbību un papildināsiet savu maku. Bet finansiālie panākumi palielinās pašcieņu.
Vēzis
Vēži ir ļoti noslēgti, bet suns pieprasa būt atvērtam un draudzīgam. Tādēļ gada sākumā būs nedaudz grūti, jo šīs zīmes pārstāvjiem vienkārši būs grūti atvērties pārmaiņām. Ir vērts pieminēt, ka izmaiņas būs ļoti radikālas. Varbūt jūs mainīsiet darba vietu, bet varbūt pat pārcelsieties uz citu pilsētu vai valsti. Jebkurā gadījumā Dzeltenais Suns tevi nenodos, un viss izrādīsies ļoti pozitīvi.
Jūs galu galā smiesieties par to, cik ļoti uztraucāties, jo viss mainījies tik pēkšņi un negaidīti. Jā, un mīlas lietas arī būs ļoti apmierinošas.
Lauva
2018. gadā Lauvas būs vēl mīlētākas un, protams, būs citu uzmanības centrā. Gada sākumā pārspīlēsiet visās sfērās, un kļūsiet pārāk pašpārliecināti. Tieši tas var nospēlēt ar jums ļaunu joku, jo pārtrauksiet redzēt realitāti un varat viegli nonākt pie nodevības un zaudējumiem svarīgā jautājumā. Tādēļ jums nevajadzētu zaudēt vēsu skatu uz lietām.
Valdiet emocijas un rūpīgi apdomājiet savus lēmumus. Galu galā, papildus pievilcīgam izskatam, jums joprojām ir vajadzīgi spēcīgi zobi.
Jaunava
Pēdējie gadi tev bijuši ļoti smagi un saspringti. Bet neuztraucieties, 2018.gadā jūs varat beidzot atvilkt elpu. Jūs beidzot sajutīsiet, kā visas jūsu pūles un upurēšanās gadi smagi strādājot, atteikšanās no priekiem un saziņas ar mīļajiem, dos augļus.
Dzeltenais Suns sniedz prieku tavai dzīvei. Finanšu labklājība, mīlestība, liktenīgas pārmaiņas – tas viss dos jums prieku. Bet atcerieties, ka viss nenotiek tik gludi, un esi gatavs likteņa triecieniem. Taču lielākoties šīs zīmes pārstāvji būs ļoti laimīgi!
Svari
Svari visā mīl mieru un harmoniju. Bet 2018. gadā būs jāpieņem daudzi lēmumi un jāizšķir daudz strīdu. Neuztraucieties, Dzeltenais Suns būs jūsu pusē, bet pārliecinieties, ka strīdi un izskaidrošanās nepārvēršas tukšā riešanā. Esiet laipni pret radiniekiem un draugiem, jo tie palīdzēs saglabāt līdzsvaru. Un neuzdrošinieties šaubīties par savu lēmumu pareizību!
Skorpions
Nākamais gads dos iespēju Skorpionam atvērties citiem vēl neredzētā gaismā. Parasti tiek uzskatīts, ka viņi ir aukstasinīgi un ne pārāk mīļi. Bet patiesībā viņi ir ļoti draudzīgi un sirsnīgi. Tieši tāpēc viņi atradīs spēcīgas attiecības 2018. gadā, un daudzi pat salaulāsies. Tas kalpo kā vēl viens stimuls, lai sasniegtu jaunus augstumus karjerā.
Strēlnieks
2017. gadā jūs tikāt galā ar savām prioritātēm, bet 2018. gadā kļūsiet veiksmīgāki un laimīgāki izvēlētajā ceļā. Dzeltenā Suņa gadā optimisms tikai palielināsies. Prieku sniegs ceļojumi, jauna pieredze un paziņas. Strēlniekiem būs iespēja dalīties savās zināšanās un talantos, tāpēc citi pret viņiem izturēsies vēl labāk.
Ja grandiozs projekts jau ilgu laiku ir tavā galā, Tamāra Globa saka, ka tagad ir laiks to īstenot. Viss pāriet augstākā līmenī.
Mežāzis
Neskatoties uz to, ka dažu šīs zīmes pārstāvju spītība ir vēl lielāka nekā Auniem, daudziem Mežāžiem Gaiļa gadā varēja likties, ka veiksme ir atstājusi viņus un neatgriezīsies. Suns dos pozitīvismu un atgriezīs uzticību, būs stabilitāte un miers.
Mežāzis beidzot varēs mazliet atpūsties. Bet virziet savu dzīves pieredzi pareizajā virzienā. Labāk negriezties atpakaļ, lai pagātnes rūgtās neveiksmes nevarētu atrast vietu nākotnē.
Ūdensvīrs
Pirmā pusgada laikā viss attīstīsies labi: ģimenei un darbam būs pietiekami daudz laika un pūles. Taču miers beigsies jau gada vidū. Šajā brīdī Ūdensvīriem būs sevišķi grūts mērķis vai arī viņi gribēs veikt dārgu pirkumu. Pilnīgi norokoties darbā, viņi riskē zaudēt labas attiecības ar tuviem cilvēkiem.
Gada otrā puse kļūs par lūzuma punktu, kad nāksies pieņemt patiešām svarīgu lēmumu. Atcerieties, ka Dzeltenais Suns ir jūsu pusē, bet neļaujies neapdomātai rīcībai.
Zivis
Zivīm nākošais gads būs ļoti labs finansiālā jomā. Bet Suņa gadā kaut kas viņiem teiks, ka ir laiks izvēlēties ceļu tā, lai tas nav atkarīgs no citiem cilvēkiem, un pārvietoties izvēlētajā virzienā. Nebaidieties nākamajā gadā uzsākt jebkuru lietu un pat vairākus projektus. Tas, kas nav nepieciešams, pazudīs pats par sevi, un izvēlētais virziens būs izšķirošs. Tikai neaizmirstiet par saviem tuviniekiem, jo, pamatojoties uz nesaskaņām ar viņiem, var rasties nopietni un ilgstoši konflikti.

Atbildēt