Mūsējie- malači!

 

Nedēļas nogalē, sestdien 22.aprīlī ,savu veikumu, deju kolektīvu repertuāra pārbaudes skates žūrijai atrādīja mūsu VPDK “Snēpele”, bet svētdien, 23. aprīlī žūrijas priekšā stājās sieviešu vokālais ansamblis “Mozaīka”un vīru vokālais ansamblis.

Mūsu dejotāji dejoja divas dejas- deju kolāžu “Es mācēju danci vest” U. Žagatas, H.Sūnas un V.Ozola horeogrāfija, J.Purviņa iestudējums, tautas mūzika un “Es meitiņa kā rozīte” T. Ludboržas horeogrāfija J.Kulakova mūzika. Vērtējums – augstākā pakāpe!

Mūsu vokālie ansambļi katrs dziedāja trīs dziesmas, “Mozaīka”- Ulli Fūres dziesmu “Hallo Džango”, latviešu tautas dziesmu “Skaisti, skaisti meitas dzied”un Ē. Eglīša dziesmu ar L.Brieža vārdiem “Svētvakars”. Vīru ansamblis skatītāju un žūrijas komisijas vērtējumam dziedāja  J.Strazda dziesmu ar G.Rača tekstu “Sirdspuksti”, latviešu tautas dziesmu “Rīgas puikas tiltu taisa”un R.Paula dziesmu ar M.Zālītes tekstu “Draugi man sakiet.” Abi ansambļi centās un dziedāja no sirds, vērtējums labs-  otrā pakāpe, taču vienmēr var būt vēl labāk- ir uz ko tiekties.

Paldies jāsaka visiem dejotājiem un dziedātājiem, bet īpaši kolektīvu vadītājiem Guntai Freibergai un Silvai Zālītei, kā arī pianistei Stellai Pavlovičai un saksofonistei Līgai Aleksandrai Jāvaldei.

 

Atbildēt