Pateicoties bibliotēkai

     29.oktobrī trīsdesmit snēpelniekiem bija iespēja bez maksas apmeklēt Kuldīgas muzeju, pateicoties Snēpeles bibliotēkas vadītājas Birutas Dambergas saņemtajai balvai no Kuldīgas Galvenās bibliotēkas par raženi paveiktu darbu novadpētniecībā. Braucienā tika aicināti pagasta iedzīvotāji, galvenokārt seniori un bibliotēkas apmeklētāji, bet, lai sasniegtu vajadzīgo skaitu, apmeklētājiem no Snēpeles piebiedrojās pelčinieki, Pelču pagasta bibliotēkas vadītājas Dainas Girvaites pavadībā.  Abām bibliotēkām jau izsenis ir izveidojusies laba sadarbība.

Muzejs šogad sagaida savu jubileju restaurētās telpās ar jauniem eksponātiem un izstāžu istabām. Grupa tika sadalīta un to pavadīja gides. Muzejā tik tiešām ir skaisti un ļoti interesanti, tiem, kuri vēl domā – iesakām nevilcināties, jo nožēlot nevajadzēs.

Pēc muzeja apmeklējuma, visa grupa pulcējās turpat pie ēkas, lai cienātos ar sagādātajiem pīrādziņiem un tēju. Savukārt visi klātesošie  ar sirsnīgim aplausiem teica paldies Birutai Dambergai par brīnišķīgi pavadītu laiku muzejā.

Ieskats fotogrāfijās.

Atbildēt